Gęsta wydzielina w cyklu miesiączkowym

Mam 18 lat, miesiączkuję od 12 roku życia. Od tamtego czasu występuje u mnie wydzielina, bardzo gęsty, kleisty śluz i jest to niezależne od tego czy jestem przed miesiączką czy po miesiączce. Zdarza się także w trakcie okresu. Czy jest to normalne zachowanie? Czasem jest to uciążliwe.

Aleksander Ropielewski

Najpewniej jest to Pani cecha osobnicza, jednak bez przeprowadzenia badania i oceny śluzu nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Sugeruję wizytę u ginekologa.