Bolesność ucha po korekcie przegrody nosowej

Witam, jestem 4 dni po operacji przegrody nosowej. Opuchlizna zeszła, ale wychodzac do domu ze szpitala nie zadalam kilku pytan lekarzowi. Mianowicie: Czy moze bolec mnie po zabiegu ucho? Dziwna wydzielina(zoltawa) moze leciec mi z nosa? Czy moge wydmuchiwac z nosa ta wydzieline, czy moze lepiej sie powstrzymac? Ile musi minac czasu, aby móc normalnie oddychac? Obecnie mam obie dziurki zatkane. Inni juz moga normalnie oddychac, a ja nadal nie. Pozdrawiam, Julita

trzeba panią zbadać ponieważ może być stan zapalny który trzeba leczyć aktualnie proponuje sinus rinse se do nosa dwa razy dziennie my po przegrodzie pacjentom to zapisujemy efekt jest bardzo dobry ale czasami trzeba dać antybiotyk proszę stawić się na kontrolę laryngologiczną