Wydzielina z krwią zamiast okresu

a tak normalnie mam obfity dosc okres i sie dlatego nie pokoje a wogule zanim plamy sie pokazały to miałam straszna gesta wydzieline nigdy takiej nie miałam nom a teraz jak pisałam wczesniej wydzielina jest z krwia ewelina czekam cierpliwie na odp dziekuje za przeczytanie

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Prawdopodobną przyczyną opisanej, tj. krótszej i skąpej miesiączki rzeczywiście może być ciąża. Przede wszystkim proszę zatem wykonać test ciążowy, który potwierdzi lub wykluczy ciążę. Jeśli wynik będzie negatywny to proszę pamiętać, że nie każda miesiączka musi być identyczna. Takie skąpe i krótkie krwawienie nie musi być zatem przyczyną patologii.