Wydzielina z pochwy, ból podbrzusza i nabrzmiałe piersi a negatywny wynik testu ciążowego

Witam,dziś powinien mi się skończyć okres mam miesiączki regularne co 29dni i trwają 3dni.Bardzo dobrze znam swój organizm i wiem kiedy mam owulacje,dni płodne a kiedy nie plodne nauczyłam się tego planując pierwsza ciąże.Ale teraz mam problem bo boli mnie podbrzusze ciągle mam upławy białawej jak kurze jajko wydzieliny, miesiączki brak w terminie w którym miała być, mrowią mnie sutki,piersi są obrzmiałe ale jakoś strasznie nie bolą, szyjka macicy jest rozpulchniona a test wychodzi negatywny.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, objawy mogą świadczyć o infekcji, dlatego w pierwszej kolejności sugerowałbym kontakt z ginekologiem - na podstawie badania ginekologicznego i badań dodatkowych (w tym USG) będzie można postawić diagnozę i rozpocząć leczenie.