Wydzielina z pochwy - czy to może być grzybica?

Ostatni okres miałam 19 sierpnia, a od 5 września zaczęłam zauważać, że pojawia się u mnie gęsty biały śluz (taki papkowaty), ale nie ma w nim żadnych serowatych grudek ani też nic mnie nie swędzi Czy to jest normalne? Czy może to być grzybica?
ponad rok temu

Witam serdecznie.
Zmiana wydzieliny pochwowej zawsze jest objawem niepokojącym, natomiast może być spowodowana infekcją wirusową, bakteryjną, grzybiczą czy zmianami hormonalnymi. Niestety bez badania lekarskiego nie da się okreslić, z czym w Pani wypadku mamy do czynienia. Jeżeli objawy nie ustapią najlepiej udać się do ginekologa.
Pozdrawiam.