Wydzielina z pochwy o nieprzyjemnym zapachu i stosowanie Exacylu

Mam nie konfortowy problem który się nawraca często tak zwane opławy mam przepisane tabletki ,, Exacyl" ale czy one wystarczą czy mój problem w miare szybko się wyleczy pomimo to nie tylko 1 problem wydobywa mi się śluz w znacznych ilościach jest niekonfortowy wydobywa się nie miły zapach co powinnam zrobić

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Przepisany lek jest stosowany w przypadku nadmiernego krwawienia. Opisane objawy mogą sugerować występowanie infekcji. Proszę udać się na ponowną wizytę do specjalisty ginekologa celem wdrożenia odpowiedniego leczenia.