Wygładzenie fizjologicznej lordozy szyjnej
Prosze o interpretacje mojego wyniku MR kregoslupa szyjnego: Wygladzenie fizjologicznej lordozy szyjnej z nieco kyfotycznym ustawieniem w srodkowym odcinku kregoslupa szyjnego, Uwypuklenia krazkow m/kregowych na poz C3C4 i C5C6C7 bez wyraznych cech ucisku na rdzen kregowy Sygnal z rdzenia kregowego w odcinku szyjnym prawidlowy Obnizenie przestrzeni m/kregowej C4-C5 Nieco obnizony sygnal z krazkow m/kregowych C2-C6 sugerujacy ich czesciowa dehydrytacje Anomalia Kimmerlrgo prawostronna

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
79 poziom zaufania
Opis wskazuje na skrzywienie kregoslupa oraz poczatek dyskopatii. Wskazana wizyta u ortopedy.
Pozdrawiam.