Wyjaśnienie wyniku testu na HIV

Witam, zrobiłem sobie HIV test przesiewowy (p/c anty-HIV 1/2, antygen p24) po 3 i pół miesiąca ponad od ryzykownego zachowania i wynik wyszedł niereaktywny 0,18 Co/Ratio - podpydałem się dokładnie pracownika laboratorium i powiedział ze wszystko jest w porządku. Skoro jestem czysty i nie mam w sobie tej zarazy czym jest te "0,18 Co/Ratio"? Czemu np. nie ma 0 tylko jest 0,18? Skala zachorować zaczyna się od 1.0 - ale tak czy siak dla spokoju ducha chciałbym się dowiedzieć dokładnie co to jest.

Kwestie techniczne, metodologiczne nie mają dla pacjenta znaczenia i nie warto zawracać sobie nimi głowy.
Lepiej skupić się na unikaniu ryzykownych zachowań.