Wyjazd do sanatorium z 5-letnim dzieckiem po anginie

Witam,moje 5 letnie dziecko od piątku -24 lipca choruje na anginę ropną. Nie pomógł amoksiklav, teraz ma zastrzyki Biofuroksym -w poniedziałek 3 sierpnia ostatni. Nie ma monoukleozy zakaznej. Czy 4 lipca mogę jechać z dzieckiem po anginie do sanatorium w rymanowie zdroju? Boję się powikłań po chorobie...a mamy przydział na leczenie ...

Aleksander Ropielewski

Jeżeli dziecko jest zdrowe to jak najbardziej możecie jechać do sanatorium. Jeżeli natomiast angina się utrzymuje konieczne jest przełożenie terminu wyjazdu.