Wyjazd za granicę, stres a spóźniający się okres

Mam pytanie. Mój okres strasznie długo sie spoznia mineło juz z 4 tygodnie robilam z 5 testów i nie jestem w ciazy ale nadal sie boje jakies 2 tygodnie temu wyjechałam za granice i nie wiem czy to ma cos z tym wspolnego tez ostatnio sie stresowałam i teraz boje sie i nie wiem co mam robic.

Lek. Tomasz Budlewski

Opóźnienie w miesięcznym krwawieniu mogą wynikać ze zmiany trybu życia, stresu, infekcji, podróży ale jeżeli to już trwa aż tyle proponuję udać się do ginekologa celem badania. Być może konieczne będzie wykonanie dodatkowych badań np. hormonalnych.