Wyjęcie szwów z rany na podudziu

Dzień dobry. Kiedy ściągnąć szwy na podudziu. Rana: rozcięcie na długości 11 cm powstała podczas jazdy rowerem 4 lipca.

Witam, gojenie rany trwa różnie długo - w przypadku dodatkowych zniszczeń brzegów rany - jak przy ranie szarpanej - szwy należy utrzymać dłużej. W Pana przypadku około 2 tygodni powinno wystarczyć.