Wykluczenie ciąży przez lekarza ginekologa po 3 dniach od stosunku

Witam, czy ginekolog jest wstanie określić na 100% czy dziewczyna jest w ciąży po trzech dniach od stosunku? Dziewczyna na plaster antykoncepcyjny, ja używałem prezerwatywę, ale było podejrzenie, że jakaś mała część nasienia przedostała się do pochwy. Poszliśmy do ginekologa i on wykluczył ciąże. Dziewczyna ściągnęła plastry w środę tj. 16.07 i do dzisiaj nie ma okresu. Zwykle okres spóźniał się maksymalnie 2-3 dni czy jest możliwe, że ginekolog popełnił błąd?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Najprawdopodobniej ginekolog określił możliwość ciąży na podstawie stosowanej antykoncepcji. W razie wątpliwości proszę wykonać test po 14 dniach od stosunku.