Stosunek w prezerwatywie 3 dni po okresie

Witam! Ostatnio uprawiając stosunek z dziewczyna uzywalismy prezerwatywy, lecz jeszcze po wytrysku chwile kontynuowaliśmy. I tak mam wątpliwości czy trochę spermy nie trafilo na zewnątrz i dostalo się do drog rodnych.. Dziewczyna miała początek okresu 20.09 i po 3 dniach był koniec. a stosunek odbyl się w piątek 26.09 i tez zyje mysla, ze były to dni nie płodne choć w nieregularnej miesiące nie jest w stanie dokładnie się okreslic. Dziekuje z góry za odpowiedz! :)

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Ryzyko ciąży jest niewielkie. Nie ma powodów do niepokoju.