Wykonanie b-HCG w 25-dniu cyklu

Witam Proszę mi powiedzieć czy robiąc badanie beta hcg z krwi w 25 dniu cyklu mogę sądzić, że wynik jest miarodajne? Wynik wyszedł negatywny I zastanawiam się czy nie za szybko zrobiłam badanie z krwi. Owulacje mam zazwyczaj 13 bądź 14 dzień. Mam przeprowadzany monitoring cyklu

Aleksander Ropielewski

Badanie jest sens wykonywać po upłynięciu około 7-10 dni od możliwego dnia zapłodnienia. Wtedy można je uznawać za miarodajne.