Wykrycie chłoniaka w żołądku

U mojej 27 letniej córki w styczniu wykryto chlonniaka w żołądku przez 8 miesięcy brała bardzo silnie leki ,żeby go osuszyć ,później zaczęły się problemy z krwią miała silną niedokrwistość,i wykryto u niej bakterie we krwi . Miesiąc temu została zaszczepione , wyniki badań się sprawiły czuła się lepiej , tylko ze zaczęła tracić przytomność . W ciągu tygodnia zdarzyło jej się to 2 razy jaka może być tego przyczyna?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam.
Szanowna Pani, przyczyna omdlen może być wieloraka. W celu ustalenia przyczyny proszę o kontakt z lekarzem pierwszego kontaktu. Będzie on mógł zestawić okoliczności utraty przytomności z wynikami Badan dodatkowych które zleci (EKG, glukoza, elektrolity, morfologia krwi) oraz historia choroby Pani córki. Pozdrawiam