Wykrycie łagodnego guza mózgu a planowanie ciąży

Witam. Razem z mężem planujemy się za 2 miesiące zacząć starać na dziecko. Niedawno wykryto u mnie małego, raczej łagodnego guza mózgu. Czy w moim przypadku wystarczy stosować kwas foliowy Folik, czy lepiej silniejszy kwas foliowy zapisany przez ginekologa?

Aleksander Ropielewski

Najwłaściwsze będzie stosowanie się do zaleceń ginekologa, który ma pełny obraz stanu klinicznego.