Wykrycie węzłów odczynowych

Witam Chciałąm zadać pytanie odnośnie leukocytów 05.12 robiłam Krwinki białe 5,87 . Następną morfologię powtórzyłam 20.12 w innym laboratorium i tam krwinki białe wyszły mi 4,76 Skąd ta różnica ? Dodam ze mam powiększone węzły na szyi pachami i pachwinie ale usg wykazało ze to węzły odczynowe. rozmaz krwi też w porządku? Skąd może wynikać taka różnica > Niby są one w normie ale w porównaniu z poprzednimi to już spadły

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, prosze sie nie przejmować. Takie różnice to całkowita norma i nie ma żadnego powodu do obaw. Węzły odczytowej powstały zapewne po infekcji i takze nie są powodem do zmartwień. Pozdrawiam