Wykwity na twarzy u 23-latki

Kończę 23 lata i od 3 miesięcy na mojej twarzy zaczęły wychodzić dziwne wykwity. W teksturze są gładkie i wyglądają jak blizny po trądziku, a niektóre są zmianami ropnymi. Kilka miesięcy temu miałam również robiony zabieg laserem IPL na naczyńka i zaczął pojawiać się problem z wykwitami. W okresie dojrzewania miałam problem z trądzikiem ale nie wyglądało to tak brzydko jak teraz ;/ Proszę o pomoc jak temu zaradzić i gdzie szukać przyczyny? Tutaj zdjęcie http://zapodaj.net/ba8855316208f.jpg.html

Witam należy udać się do dermatologa na konsultację, lekarz obejrzy zmiany i dobierze odpowiednią terapię, jeśli będzie potrzeba lekarz zleci odpowiednie badania.