Wylew w lewym oku u 55-letniej kobiety

Mam dużą wadę w lewym oku -5d . Od kilku dni pojawiły się męty. Byłam u okulisty. Okazało się ,że mam nieduży wylew w lewym oku. Leczenie -Cyclonamine . Co mam robić dalej? Czym to grozi? Jak dbać o oczy? Ania

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Zalecony lek powinien spowodować ustąpienie dolegliwości - posiada działanie ochronne na naczynia krwionośne, hamuje krwawienie. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami Pani lekarza okulisty i zgłaszać się na okresowe kontrole.