Zapytaj lekarza

7 4 3 , 0 2 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wylewy podskórne na penisie

Witam mam podobny problem jak tej osoby na forum http://forum.abczdrowie.pl/forum-zdrowie/966638,zaczerwienienie-zoledzi-penisa-i-suchosc i zdjecia takze odpowiadaja mojemu penisowi te zaczerwienienia zylki takie jakby pekaja jak sie uzywa penisa i jest to malo estyczne i nie wiem czy zdrowe takie wylewy poskorne oraz jest sucha skora wszystko mi sie to zrobilo po leczeniu grzybicy mascia klotrimazol czy da sie jakos powstrzymac te wylewy podskorne ?
MĘŻCZYZNA, 31 LAT ponad rok temu

Leczenie grzybicy

Grzybica to choroba, która może atakować różne części ciała. Jak można się jej pozbyć? Na ten temat wypowiada się ekspert - Agnieszka Bańka-Wrona, lekarz medycyny estetycznej.

Witam. Takie zmiany mogą być efektem działanie niepożądanego preparatów przeciwgrzybiczych. Powinny ustąpić samoistnie. Zmienioną skórę powinien jednak obejrzeć specjalista dermatolog-wenerolog.

Rezydentka w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy