Wylewy podskórne na penisie

Witam mam podobny problem jak tej osoby na forum http://forum.abczdrowie.pl/forum-zdrowie/966638,zaczerwienienie-zoledzi-penisa-i-suchosc i zdjecia takze odpowiadaja mojemu penisowi te zaczerwienienia zylki takie jakby pekaja jak sie uzywa penisa i jest to malo estyczne i nie wiem czy zdrowe takie wylewy poskorne oraz jest sucha skora wszystko mi sie to zrobilo po leczeniu grzybicy mascia klotrimazol czy da sie jakos powstrzymac te wylewy podskorne ?

Witam. Takie zmiany mogą być efektem działanie niepożądanego preparatów przeciwgrzybiczych. Powinny ustąpić samoistnie. Zmienioną skórę powinien jednak obejrzeć specjalista dermatolog-wenerolog.