Wylot do Tunezji z fleczerem w zębie

Witam mam takie pytanie, ostatnio chodze od dentysty do dentysty, mialam otwartą szóstkę lewa i moja wina bo z nią tak chodzilam, za 2 dni lece do Tunezji do pracy a mam włożony tam opatrunek bo chciałam go wyrwać , tylko z tym czymś w środku mnie w ogóle nie boli i moje pytanie brzmi tak czy ja mogę tak z tym lecieć i dokupić fleczery a w najgorszym wypadku tam go wyrwać? Z gory dziękuje za odpowiedź, pozdrawiam !

Witam, może Pani lecieć tylko musi Pani zdawać sobie sprawę, że fleczer nie może stanowić wypełnienia a lek, który został założony nie działa w nieskończoność. Pozdrawiam i powodzenia