Dyskomfort w zębie, w którym jest lekarstwo

Czter dni temu miałam robione dwa zęby w obu mam lekarstwo. Z jednym nie ma problemu ale z drugim cos jest nie tak. Cały czas mam uczucie jak by swędział i coś było w niego wbite, a wyciągnięcie go przyniosło by ulgę. Co może byc nie tak z tym zębem?

Prawdopodobnie ząb obumiera i konieczne jest leczenie kanałowe pod mikroskopem. Nowoczesne leczenie kanałowe pozwala wyleczyć zęba na jednej wizycie i nie powoduje zmiany jego koloru w przyszłości. Proszę udać się do stomatologa aby mógł dokładnie ocenić sytuację i wdrożył odpowiednie leczenie.

Witam. Bez zbadania Pani trudno udzielić odpowiedzi, proszę ponownie udać się do dentysty, który zobaczy w czym jest problem. Pozdrawiam Krystyna Pikała

Nie sprecyzował Pan , co było robione , w zależności od przeprowadzonego zabiegu i rodzaju opatrunku mogą być różne przyczyny dyskomfortu.
Jeżeli z dnia na dzień dolegliwości się zmniejszają to bym poczekał , jeżeli pogarsza się to proszę zwrócić się do lekarza wykonującego zabieg