Czy szlifowanie warstwy zęba to zabieg bolesny?

Czy przygotowanie zębów pod licówki porcelanowe tzn. szlifowanie warstwy zęba to zabieg bolesny, czy może być tak ze pomimo znieczulenia będzie odczuwany ból?

Zabieg musi być całkowicie bezbolesny. Nowoczesne komputerowe znieczulenie pozwala precyzyjnie znieczulić poszczególne zęby. Zawsze w razie potrzeby podczas długich zabiegów można dołożyć znieczulania. Komfort Pacjenta jest najważniejszy.

zabieg szlifowania jest przeprowadzany z znieczuleniu miejscowym i wtedy nie boli.Po zabiegu zeby powinny być zabezpieczone tymczasowymi pracami, które zabezpieczą odsłoniete tkanki.