Wyłysienie w wieku 23 lat

Witam Mam 23 lata, i w sumie od 4 czy 5 lat jestem już łysy. Myślałem poważnie o zabiegu przeszczepu włosów, ale nie kwalifikuję się do niego z powodu zbyt dużych ubytków. Łysienie pkt 7 w skali Norwooda Hamiltona. Czy w takiej sytuacji, jeżeli nie nadaję się nawet do przeszczepu jest jakakolwiek szansa na odzyskanie włosów, czy trzeba pogodzić się raz na zawsze z tą sprawą? Dodam, że mój ojciec i ojciec mojego ojca wyłysieli bardzo wcześnie, więc jest to genetyczne.

Sam odpowiedzail Pan sobie na to pytanie. Nie ma z czego przeszczepiac wlosow, wiec nalezy sie z tym pogodzic i pokochac swoj nowy wyglad. Lysi tez moga byc atrakcyjni :)

Niestety ciężko jest coś poradzić przy tych faktach. Może pozostaje się pogodzić z tym faktem bo łysina jest obecnie dość modna i nikogo nie razi.