Wymiana błędnie skalkulowanej soczewki a zaćma

Czy jest możliwość wymiany błędnie skalkulowanej mocy soczewki IOL z powodu niepoprawnej keratometrii lub z błędnego pomiaru długości osiowej gałki ocznej.Miałem zabieg zaćmy na prawym oku 10.kwietnia 2013 roku Przed zabiegiem miałem na prawym oku -3.5Dsph -2.5Dcylax2 a na lewym miałem -4.25Dsph -1.5Dcylax48 (dzisiaj mam około -8D) Od tego czasu widzę coraz gorzej,a czeka mnie zabieg na drugie oko. Mam duży dyskomfort,bóle głowy i nikt nie chce mi pomóc. Soczewka wszczepiona to RAYNER +10.0D

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Możliwość wymiany błędnie skalkulowanej soczewki powinien ocenić specjalista okulista opierając się na badaniu oraz występujących objawach. Proszę zatem udać się ponownie na wizytę do poradni okulistycznej.