Wymiana plomby a stan zęba

Witam,19.10.15 miałam wymianę plomby(z odbarwionej na jasną) w górnej lewej jedynki leczonej kanałowo 13lat temu oraz w górnej lewej żywej dwójki.Przed wymianą rtg ok.Po zabiegu pojawiło się dziwne uczucie nad tymi zębami(nie ból,jakby w dziąśle i dolnej części policzka,trwa nadal).Zęby w dotyku normalne.Co to znaczy?23.10 złapala mnie grypa i przepisano Dalacin C 300mg 3x1.Czy ten antybiotyk zadziała na to uczucie po zabiegu?

Lek. dent. Bogdan Jaremczuk

Należy zgłosić się do stomatologa w celu kontroli rtg
Antybiotyk zadziała ale i tek lepiej sprawdzić bo on tylko wyciszy problem na jakis czas
Pozdrawiam
Lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk

Najprawdopodobniej złagodzi dolegliwości, ale najlepiej zgłosić się do lekarza dentysty w celu wykonania RTG po "wymianie" plomb i kontrolę stanu miejscowego dziąsła.