Wymiana zastawki aortalnej a stan migdałków

Witam, chcę dowiedzieć się jakie powinny być migdalki (mam 32 lata i wogole teraz nie choruje i nie mam żadnych infekcji, w dzieciństwie często chorowałem na angine.pytam bo będę miał zabieg kardiochirurgiczny ( wymiana zastawki aortalnej) metoda mało inwazyjna po przez tętnicze udowadnia.

Lek. Tomasz Budlewski

Nie za bardzo rozumiem Pana pytanie. jeżeli kwalifikuje się Pan od tego rodzaju zabiegu zostanie Pan odpowiednio przygotowany.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

nie ma to znaczenia dla zabiegu.

Pozdrawiam.