Wymiana zębów na implanty

Dzień dobry. Od jakiegoś czasu myślę nad implantami zębów (na razie orientacyjnie). Do wymiany poszłyby na pewno górne jedynki, które nie dość, że są naprawdę duże, to jeszcze wysunięte do przodu. Po prostu krzywe. Razem z nimi musiałyby zmienić się dolne jedynki, a także wszystkie dwójki. Aparat ortodontyczny nigdy nie wchodził w grę, zęby nie pasują do siebie wielkością i zahaczałyby po wyprostowaniu. Mam 25 lat i całe życie cierpię z powodu uzębienia. Czy taki zabieg jest możliwy?

Jest to możliwe,ale czy konieczne.Czasem natury nie warto poprawiać;nowa sytuacja w buzi też nie jest pozbawiona wad i niesie z sobą dużo znaków zapytania.Proszę o tym pomówić ze swoim stomatologiem.