Wymiary dziecka 3-miesięcznego

i mam jeszcze jedno pytanie czy dziecko 3-miesieczne ważące 5800 długosć ciałka 59 obwód główki 40 i kl.piersiowej 40 jest wszystko oki po pierwszy szczepieniu miał 58 długi 39 obw.gło.i 40 obwód kl.pier z góry serdecznie dziękuje za odp.podrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza pediatry. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Sądzę że wszystko jest ok.