Wymioty i kaszel po zakończeniu antybiotyku

Witam moja corka po zapaleniu oskrzeli skonczyła brać antybiotyk w czwartek wszystko wydawało sie ok do dzisiaj wystapiły rano wymioty i kaszel teraz czuje sie dobrze ale nadal kaszle czy powinnam zglosic sie do lekarza ponowne Klaudia ma 6 lat.

Witam,
niestety po zapaleniu oskrzeli kaszel może utrzymywać się przez wiele tygodni (6-8tyg.), w wyniku tzw. nadreaktywności oskrzeli.

Jeżeli kaszel będzie uporczywy powinna Pani zgłosić się z córką do pediatry.

Pozdrawiam!