Wymioty przy tabletkach Atywia

Witam, jestem w trakcie brania tabletek antykoncepcyjnych dwuskładnikowych Atywia, zawsze biorę je regularnie ok. godziny 22, 23. Nigdy nie pominęłam żadnej ani też nie wymiotowałam ani nie miałam biegunki zaraz po jej zażyciu. Ostatnią tabletkę z 3 blistra wzięłam ok. 22.30 w piątek i 1 tabletke w nastepnym tygodniu w sobote po 7dniowej przerwie zazylam troche pozniej ok. 23.30, tego dnia wieczorem miałam stosunek z chłopakiem i wypiłam niewielką ilość alkoholu. Mam powody do zmartwien??:(

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

taka niewielka różnica nie wpływa na skuteczność antykoncepcji. Dodatkowo w momencie stosunku była Pani w 8 dniu cyklu, a więc bezpłodnym.

Pozdrawiam.