Wymioty trzy godziny po zażyciu tabletki antykoncepcyjnej

Witam, Wczoraj o 19 przyjęłam tabletkę antykoncepcyjną, 15 z kolei (belara), o 21.45 wymiotowałam. Nie miałam przy sobie dodatkowego opakowania wiec nie mogłam przyjąć dodatkowej tabletki. Dzisiaj wzięłam tabletkę o normalnej porze. Jak teraz najlepiej postępować? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, zalecałbym dodatkowe zabezpieczenie przez kilka dni ze względu jednak na możliwość braku ochrony w dniu wczorajszym. Pozdrawiam