Wymioty, wodniste biegunki i wzdęty brzuch u dziecka

Witam. Mój 19 miesięczny synek w niedzielę wymiotował 3 razy. W poniedziałek zaczęły mu się, bardzo wodniste biegunki i trwały do środy. Smecta nie pomogła, dlatego podałam mu tasectan.W nocy z czwartku na piątek, także miał rozwolnienie. Od wczoraj zauważyłam u niego strasznie wzdęty brzuszek. Bardzo się nie pokoje, czy wszystko z jego brzuszkiem w porządku. Czy mam się martwić?

Aleksander Ropielewski

Konieczny jest kontakt z lekarzem, możliwe, że wskazana będzie hospitalizacja.