Wymioty żółtym płynem, biały nalot na migdałkach, biegunka i ból brzucha

Witam Mam problem a mianowicie: Zdarzyło mi się dziś wymiotować kilka razy żółtym wodnistym płynem, powstał mi biały nalot na migdałkach, do tego jeszcze biegunka. Temperatura w normie, nie jak w przypadku anginy. Nie miewam dreszczy, narzekam ostatnio na ból głowy, od kilku dni. Dziś zjadłem tylko dwie kanapki bo zaraz mnie strasznie boli brzuch i chce mi się wymiotować. Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane infekcją. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Wskazana jest niezwłoczna wizyta u lekarza.