Wynik anty-TPO a konieczność stosowania leku Euthyrox
D-9;L69) 3,0684,I anty-TPO(ICD-9:009)>1000,00,ZATO LEKARZ RODZINNY TWIERDZI ZE WYNIKI SA OKEJ I NIEWIDZI POTRZEBY BRANIA LEKÓW KTÓRE DOSTAŁAM OD PANI ENDYKROLOG CZYLI EUTHYROX N 75 ,ASTMY TERZ NIESTWIERDZONO I ALERGI NIEMA PROSZE O POMOC BO NIEWIEM CO ROBIC STRASZNIE MNIE DUSI TEN KASZEL I ODBIERA OCHOTE DO WSZYSTKIEGO ACHA USG TARCZYCY TERZ BYŁO IWYSZŁY LICZNE GUZKI.

KOBIETA, 41 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Jeśli specjalista endokrynolog widział powyższe wyniki i zalecił przyjmowanie preparatu Euthyrox, to sugeruję zastosować się do jego zaleceń.