Wynik anty-TPO a konieczność stosowania leku Euthyrox

D-9;L69) 3,0684,I anty-TPO(ICD-9:009)>1000,00,ZATO LEKARZ RODZINNY TWIERDZI ZE WYNIKI SA OKEJ I NIEWIDZI POTRZEBY BRANIA LEKÓW KTÓRE DOSTAŁAM OD PANI ENDYKROLOG CZYLI EUTHYROX N 75 ,ASTMY TERZ NIESTWIERDZONO I ALERGI NIEMA PROSZE O POMOC BO NIEWIEM CO ROBIC STRASZNIE MNIE DUSI TEN KASZEL I ODBIERA OCHOTE DO WSZYSTKIEGO ACHA USG TARCZYCY TERZ BYŁO IWYSZŁY LICZNE GUZKI.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli specjalista endokrynolog widział powyższe wyniki i zalecił przyjmowanie preparatu Euthyrox, to sugeruję zastosować się do jego zaleceń.