Wynik anty-TPO poza skalą i wyniki badań hormonów tarczycy

Wynik anty-TPO poza skalą. Przy poprawnych wynikach, wręcz idealnych wynikach funkcji tarczycy (z końca sierpnia) TSH 1,224 uIU/ml 0,550-4,780, fT3 3,28 pg/ml 2,30-4,20, fT4: 1,34 ng/dl 0,89-1,76, wynik anty-TPO wynosi więcej jak 1300U/ml przy normie mniej jak 60 (zabrakło skali laboratoryjnej). anty-TG 46 przy normie 60. Do badania skłonił mnie wynik ANA 1:320, świecenie homogenno-plamkowe. W drodze jest ANA-BLOT (w tym anty-Sm i anty-dsDNA). Co to może być i co z tym robić? Mam ataki lęku panicznego, holter 950 PVC dziennie, objawy depresji, jestem senna, pojawiają się linijne wybroczyny na plecach i ramionach (w drodze test na Bartonellę). Od lat lekarze wciskają mi, że jestem zdrowa, że to nerwica/depresja. Inne złe wyniki: poranny aldosteron, kortyzol (o g. 16 już w normie dla tej godziny), renina i trójglicerydy (ciśnienie uregulowane). Zdrowi ludzie zazwyczaj mieszczą się w normach a nie są daleko za nimi... Proszę o wypowiedź specjalistę odpowiedniej dziedziny.

Dzień dobry,
to że będzie poszukiwała Pani źródeł swoich problemach w nieprawidłowościach natury medycznej nie oznacza wcale, ze nie może Pani równolegle skorzystać ze wsparcia od psychoterapeuty - do czego zachęcam.