Wynik badań toksoplazmoza i różyczka - proszę o interpretację

Proszę o interpretację wyników; Toksoplazmoza IgG <5,00 IU/ml wynik ujemny poniżej 6,5 wynik wątpliwy 6,5 - 8,0 wynik dodatni powyżej 8,0 Toksoplazmoza IgM 0,038 S/CO wynik ujemny 0,0 - 0,9 wynik wątpliwy 0,9 - 1,1 wynik dodatni powyżej 1,1 Różyczka IgG 9,57 IU/ml wynik ujemny poniżej 4,9 wynik wątpliwy 5-10 wynik dodatni >10
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.

Twoje pytanie dotyczy prośby interpretacji wyników badań i niestety nie możemy na nie odpowiedzieć. Wyników nie można trafnie zinterpretować bez zebrania dokładnego wywiadu i zbadania pacjenta, co nie jest możliwe w ramach porady internetowej. Skonsultuj wyniki badań z lekarzem prowadzącym, który znając historię choroby, będzie mógł właściwie ocenić stan zdrowia.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl