Wynik badania 25-latki b-HCG do analizy

Witam serdecznie, dzisiaj zrobiłam badanie krwi HCG, aby potwierdzic ciążę, wynik HCG to 25048,0 mIU/ml. Proszę o odpowiedź czy przy tym wyniku HCG jestem na milion procent w ciąży; 2 dni temu robiłam test ciążowy i wyszedł pozytywny :) Pozdrawiam, Justyna

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podany wynik badania z dużym prawdopodobieństwem potwierdza ciążę. W razie wątpliwości proszę udać się do lekarza.