Wynik badania ANA HEP

Robiłam wynik ana hep 2 i wyszło: ziarnisty z dodatnimi strefami chromosomów, maino 1:320 oraz Komentarz z wykrzyknikiem: dodatkowo na żołądku szczura zaobserwowano fluorescencję w mianie 1:100 w obrębie komórek okładzinowych żołądka (PCA)

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podany wynik badania może wskazywać na występowanie choroby układowej. Wskazana jest wizyta u specjalisty reumatologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.