Co oznacza wynik badania p/ciał ANA?

Witam mam 48lat.dopiero wyszłam ze szpitala Reumatologii i Układowych Chorób Tkanki Łącznej i zaglądam wypis i wyniki jestem nimi zmartwiona .P-ciała p-jądrowe ANA wynik badania obecny wynik ujemny 1:100 wynik słabo dodatni 1:320 wynik dodatni 1:1000 wynik wysoko dodatni 1:3200 wynik b.wysoko dodatni 1:10000 wykryto p.p-jądrowe o typie świecenia homogennym i ziarnistym w mianie 1:320 co to oznacza

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze nalezy odczytać powyzsze jako słabo dodatni . A jakie postawiono rozpoznanie ? Jakie objawy?