Choroba Bechterewa a słabo dodatnie p/ciała p/jądrowe o typie świecenia ziarnistym w mianie 1:320

Witam. W szpitalu stwierdzono u mnie chorobę Bechterewa, wdrożono mi leczenie i kazano być pod stałą opieką reumatologa. Jednak wykryto również słabo dodatnie p/ciała p/jądrowe o typie świecenia ziarnistym w mianie 1:320. Czy powinienem się tym również przejmować i rozszerzyć o coś diagnostykę ? O czym to może świadczyć ?(czy w zzsk to miano nie powinno być w normie ?) Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Lek. Tomasz Budlewski

A czy ma Pan jeszcze jakieś inne objawy? Proponuję udać się do lekarza reumatologa zabierając ze sobą wszystkie wyniki. Po bezpośrednim badaniu lekarskim oraz łącznej analizie wykonanych badań będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.