Wynik badania bHCG z krwi i progesteronu a prawdopodobieństwo ciąży

Dzień dobry. Mam pytanie zrobiłam dzisiaj wynik beta-hCG z krwi ponieważ podejrzewam że jestem w ciąży i wyszedł 10009,00 mlU/ml, czy to oznacza że jestem w ciąży? Chciałabym zaznaczyć że progesteron mam 19,10ng/mL, a TSH 3,340 i zastanawia mnie czy wszystko jest na pewno w normie. zażywam Euthyroc 75 i Bromergon 2,5mg

Szanowna Pani!

Wynik B-HCG świadczy o ciąży.Progesteronu jest za mało , co może świadczyć o niedomodze lutealnej. Powinna Pani skontaktować się ze swoim ginekologiem, żeby uzupełnić niedobór progesteronu oraz zdecydować o ewentualnym odstawieniu bromergonu.

Z poważanie

Katarzyna Lewicka