Wynik badania guza sutka w lewej piersi

Witam. 2tygodnie temu zdiagnozowano u mnie guza sutka lewego, onkolog zdecydował go wyciąć 'dziś dostałam wynik : badanie pointrowe i z dobranego materiału FIBROADENOMA MAMMAE. PROSZĘ mi napisać co to oznacza.Pozdrawiam.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Tłumaczenie rozpoznania brzmi:
Gruczolakowłókniak sutka.
Jest to jedna z częstszych zmian łagodnych piersi. Z otrzymanym wynikiem badania proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.