Co oznacza wynik badania guza piersi u 26-latki?

Witam, mam 26 lat i jestem w 21 tygodniu ciąży. Mam guza w prawej piersi. Z usg wynikało, że to tłuszczak. Onkolog zlecił biopsje cienkoigłową. Prosze o interpretacje wyników, wizyte u onkologa mam dopiero za 2 tyg. BIOPSJA, ROZPOZNANIE: Aspiraty bogatokomórkowe. Grupy i płaty komórek nabłonka gruczołowego bez cech atypii. W tle rozproszone mioepithelia.

Wynik biopsji guza nie wskazuje na złośliwość zmiany. Jest to guz łagodny o niejednoznacznej budowie. Tylko wynik badania histopatologicznego czyli po całkowitym wycięciu guza może jednoznacznie określić czym jest zmiana. W chwili obecnej jest Pani w ciąży, więc można poczekać z ewentualnym dalszym postępowaniem po rozwiązaniu. Oczywiście decyzję co do tego musi podjąć onkolog prowadzący.