Wynik badania histopatologicznego - czy jest dobry?

Szanowna Pani Doktor, pisałam do Pani 25.04.10 i otrzymałam odpowiedź, za którą bardzo dziękuję, ale zapomniałam spytać o mój wynik badania histopatologicznego, który opisałam na samym początku. Proszę o jeszcze jedną odpowiedź. Pozdrawiam, anna53. PS Pisałam wcześniej podobne pytanie, ale nigdzie go nie mogę znaleźć i nie wiem, czy doszło, więc ponawiam moją prośbę.
ponad rok temu

Witam ponownie,

Z wyniku hist-pat - to co po łacinie - rak naciekający przewodowy o średnim stopniu złośliwości (G II). Zmiany włóknisto-torbielowate.

Pozdrawiam serdecznie