Wynik badania kręgosłupa i bóle stawów

zwężona przestrzeń międzykręgowa L5-S1 z centralną protuzją krążka międzykręgowego, modelującego worek oponowy, bez cech stenozy kanału kręgowego. obustronnie zwężone otwory międzykręgowe na poziomie L5-S1. Podejrzenie Zespołu Ehlersa Danlosa, bóle każdego stawu- przeważnie staw skokowy po operacji stopy końsko-szpotawej, problemy z niedokrwistością. Lekarz zalecił ortezę na kręgosłup i zero sportu. Brak dalszej opieki. Co w takiej sytuacji zrobić? Udać się do innego czy nauczyć się z tym żyć?M

Renata GrzechociĹska

Witam.
Zawsze może Pani skonsultować badanie z innym lekarzem. Należy potwierdzić podejrzenie zespołu Ehlersa -Danlosa.
Pozdrawiam.