Wynik badania kręgosłupa u 28-letniej kobiety
Witam mam pytanie co oznacza wynik RTG KREGOSLUP C w kręgosłupie szyjnym obecne sa-zniesienia lordozy,nieznaczne zwężenie przestrzeni miedzykregowej C7-Th1.Wysokosc trzonow C w granicach normy. co oznacza ten wynik czy to może być udar?

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie,
Wynik badania może świadczyć o zmianach zwyrodnieniowych. Wskazana jest konsultacja z lekarzem ortopedą w celu ustalenia dalszego postępowania.
Pozdrawiam.