Wynik badania krwi po operacji guza trzustki
Witam. Mam następujące pytanie odnośnie córki u której w zeszłym roku w kwietniu wykryto guza na trzustce. W tym samym miesiącu miała usuniętego gyza z ogonem i kawałkiem trzonu trzustki i usuniętą śledzionę. Dzisiaj odebraliśmy wyniki krwi i zaniepokoiło mnie parę pozycji: RDW-CW 17,9, limfocyty-47,9, monocyty-10,5 Eozynofile-10,7,Bazofile-2,2 z tym, że powyżej tych wyników są takie same i tam jest już wszystko w normie. Proszę o interpretację ponieważ martwię się. Pozdr. RM.

MĘŻCZYZNA, 45 LAT ponad rok temu
Dr n. med. Wojciech Kawiorski
Szanowny Panie - w kontekście zabiegu u Pana córki - takie odstępstwa w wynikach badań krwi są w normie.
Pozdrawiam, Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg