Wynik badania mammografii piersi

Witam. Co oznacza wynik mammografii piersi o utkaniu gruczolowym geste. Uwypuklony gorno boczny zarys stozka gruczolowgo w piersi l bez mikrozwapnien. Asymetryczne zageszczenie w dolnej czesci piersi pr. Drobne czesciowo ujete na zdjeciu zageszczenie w rzucie na prawy dol pachowy-wezel.prosze o pomoc

Witam , trudno jest mi udzielić pomocy na odległość W-wa - Trzciel !!! Wynik wymaga NA SPOKOJNIE omówienia z lekarzem prowadzącym!!! z.żurawski