Wynik badania MR siodła tureckiego i przysadki mózgowej
Badanie MR opis Siodlo tureckie wielkosci konfiguracji prawidlowej.Przysadka mozgowa niepowiekszona.Po podaniu srod.kontrastowego w jej przednim placie centralnie uwidacznia sie ognisko hipointensywne sred.3mm mogace odpowiadac drobnemu mikrograczolakowi.Poza tym przysadka ulega jednorodnemu wzmocnieniu.Lejek w polozeniu prawidlowym.skrzyzowanie wzrokowe bez zmian .

MĘŻCZYZNA, 27 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Należy ocenić czy guz jest czynny hormonalnie. W zależności od tego podejmuje się decyzję odnośnie leczenia. W tym celu prosze skontaktować się z endokrynologiem.